LŪDZU, UZGAIDIET!

KĻŪDA

Labi
Informācijai!

Labi
Informācijai!

Uz sākumlapu
Turpināt
1. CENAS APRĒĶINS
2. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA
3. APMAKSA
4. POLISES IZDRUKA
 
Dzīvoklis
 
Māja
Dzīvokļa tips
Istabu skaits
Platība m2
Ēkas ārsienu konstrukcijas
Uzcelšanas gads
Kapitālais remonts veikts
Iekšējā apdare
Ēkas ārsienu konstrukcijas
Uzcelšanas gads
Jumta segums
Nodošana eksplutācijā
Kapitālais remonts veikts
Platība m2
Iekšējā apdare
Papildus informācija par dzīvokli
pieslēgta apsardzes signalizācija
pastāvīgi apdzīvots
pieslēgta ugunsdrošības signalizācija
ir pirts/sauna
tiek vai tiks veikti remontdarbi
ir krāsns/kamīns
pieslēgta apsardzes signalizācija
ēka tiek pastāvīgi apdzīvota
pieslēgta ugunsdrošības signalizācija
ir pirts/sauna
tiek vai tiks veikti remontdarbi
ir krāsns/kamīns
Zaudējumu apraksts:
Atlīdzības saņēmējs (kredītiestāde):
Apdrošinājuma summa
Pašrisks
Jūs varat izvēlēties apdrošinājuma summu robežās no līdz EUR
Piedāvājam apdrošināt arī mantas, kuras atrodas īpašumā un savu atbildību:
noteikumi
Mantas apdrošināšana
Apdrošinājuma summa
Pašrisks
Atbildības apdrošināšana
Atbildības limits:
Pašrisks
GJ - /
Polises cena:
Polises cena internetā:
Sīkāk
(Cenai ir informatīvs raksturs)
Īpašuma apdrošināšanas polise:
Mantas apdrošināšanas polises cena:
Atbildības apdrošināšanas polises cena:
Standarta cena:
Cena ar atlaides kodu:
Cena internetā:
Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams aprēķināt polises cenu. Lūdzu mēģiniet vēlreiz nedaudz vēlāk.
Diemžēl ar izvēlētajiem parametriem Jūsu īpašumu tiešsaistes režīmā nav iespējams apdrošināt.
Lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu un mūsu apdrošināšanas speciālists sazināsies ar Jums.

Dati, kas nosūtīti piektdienā pēc plkst. 16:00, sestdienā, svētdienā vai svētku dienā, tiks apstrādāti nākamajā darba dienā līdz plkst. 11:00.

Apdrošināšanas polise stājas spēkā apmaksas un saņemšanas brīdī.

Ierakstiet kopējo platību veselos skaitļos.
Vienkāršs: iekšējai apdarei ir izmantoti vienkāršie materiāli - uzlīmētas vienkāršas tapetes, sienu krāsotas ar eļļas krāsām, griesti balsināti vai krāsoti ar ūdens emulsijas krāsām, logi un durvis krāsoti ar eļļas krāsām, grīdas krāsotas ar eļļas krāsām vai uzklāts linolejs.
Kvalitatīvs: Pēdējo 10 gadu laikā ir veikts kapitālais remonts. Sienu virsmas izlīdzinātas, špaktelētas, uzlīmētas kvalitatīvas tapetes vai krāsotas ar ūdens emulsijas krāsām, griestu virsmas izlīdzinātas, krāsotas ar emulsijas krāsām. Ir uzlikti plastikāta, koka vai alumīnija logi. Grīdas slīpētas, krāsotas, lakotas vai izlīdzinātas, vai ieklāts linoleja/mīkstais segums. Sanitārajās telpās ir ierīkota hidroizolācija un ieklātas kvalitatīvas flīzes. Telpās atjaunota elektroinstalācija, logi un palodzes, tika veikta daļējā vai pilnīgā inženiertehnisko komunikāciju un santehnikas nomaiņa.
Ekskluzīvs: Pēdējo 10 gadu laikā ir veikta ekskluzīvā renovācija. Telpas pārplānotas, sienu iekšējas virsmas apšūtas ar reģipša loksnēm, siltinātas, slīpētas, uzlīmētas augstvērtīga tapetes vai krāsots ar augstas kvalitātes ūdens izturīgām krāsām (kā arī pielietota reljefa apdare). Izlīdzinātas grīdas ar parketa vai flīžu ieklājumu, apsildāmas. Inženiertehniskas komunikācijas nomainītas visās telpās. Nestandarta apdare, kas būtiski uzlabo telpu ekspluatācijas un estētiskas īpašības (piemēram, saunas iebūvēšana u.c.).
Izvēlieties ārsienu konstrukciju materiālu, neņemot vērā starpstāvu pārseguma materiālu. Svarīgi! Ar apmetumu apmestas vai ar ķieģeļiem apšūtas koka konstrukciju ēkas ("līvānu" mājas) pieskaitāmas koka konstrukciju ēkām.
Norādiet ēkas uzcelšanas gadu! Ja nav zināms precīzs ēkas uzcelšanas gads, norādiet aptuveno gadu ēkas uzcelšanas gadu +/- 5 gadu robežās.
Izvēlieties atbilstošo ēkas jumta segumu.
Norādiet vai ēka uz šo brīdi ir nodota ekspluatācijā vai nav.
Lūdzu norādiet sava īpašuma vērtību! Ja Jūsu īpašuma vērtība ir lielāka par automātiski aprēķināto (ieteicamo) summu, Jūs varat to palielināt manuāli, taču tā nevar pārsniegt maksimālo apdrošināšanas summu.
Lūdzu, izvēlēties Jums piemērotāko pašrisku. Pašrisks - zaudējuma daļa, kuru pie apdrošināšanas gadījuma iestāšanās, Jūs uzņematies segt paši.
Ar kapitālo remontu saprot ēkas galveno konstruktīvo elementu atjaunošanu (sienu, jumta konstrukciju un seguma atjaunošana, inženierkomunikāciju nomaiņa u.tml.).
Īpašums ir aprīkots ar pretiekļūšanas signalizāciju, kas pieslēgta apsardzes uzņēmuma dispečera pultij.
Telpas uzlabojumi, kas veikti nesošajām konstrukcijām un galvenajiem inženiertehniskajiem tīkliem – elektroinstalācija, ūdens apgādes sistēma, apkures sistēma, kanalizācijas sistēma.
Ēkas uzlabojumi, kas veikti nesošajām konstrukcijām un galvenajiem inženiertehniskajiem tīkliem – elektroinstalācija, ūdens apgādes sistēma, apkures sistēma, kanalizācijas sistēma.
Īpašums ir aprīkots ar ugunsdrošības signalizāciju, kas pieslēgta apsardzes uzņēmuma (vai ugunsdzēsēju) dispečera pultij.
Īpašuma iekštelpās atrodas pirts un/vai sauna.
Īpašuma iekštelpās atrodas krāsns un/vai kamīns.
Par pastāvīgi neapdzīvotu tiek uzskatams īpašums, kurš nav bijis apdzīvots 90 dienas pēc kārtas.
Atzīmējiet lūdzu, ja pēdējo 3 gadu laikā Jūsu īpašums tika bojāts apdrošināto risku dēļ.
Ja īpašums ir ieķīlāts, lūdzu izvēlieties kredītiestādi no saraksta, kura ir apdrošināšanas atlīdzības saņēmēja.
Ar atlaides kodu Jūs varat saņemt papildus atlaidi īpašuma polisei. Atlaides kodu Jūs varat uzzināt, sazinoties ar savu InterRisk apdrošināšanas aģentu.
Manta - apdrošinājuma ņēmēja vai viņa ģimenes locekļiem piederošas un ikdienas lietošanai paredzētas mantas, kas atrodas apdrošinātā adresē un kuru iegādes vērtība par katru priekšmetu nepārsniedz EUR 1000. Juvelierizstrādājumi, mākslas darbi un kolekcijas netiek apdrošināti!
Lūdzu, izvēlēties Jums piemērotāko pašrisku. Pašrisks - zaudējuma daļa, kuru pie apdrošināšanas gadījuma iestāšanās, Jūs uzņematies segt paši.
Izvēlaties nepieciešamo apdrošināšanas limitu savas civiltiesiskās atbildības apdrošināšanai. Civiltiesiskā atbildība - par jebkurai trešajai personai nodarītajiem zaudējumiem līguma darbības laikā, kas cēlušies, apdrošinātajam veicot dzīvojamo telpu ekspluatāciju.
Lūdzu, izvēlēties Jums piemērotāko pašrisku! Pašrisks - zaudējuma daļa, kuru pie apdrošināšanas gadījuma iestāšanās, Jūs uzņematies segt paši.
Īpašnieks ir tā persona, kurai tiks izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība. Par īpašnieku tiek norādīts objekta īpašnieks. Ja apdrošinājuma ņēmējs un īpašnieks ir viena un tā pati persona, tad lūdzam Jūs kopēt apdrošinājuma ņēmēja datus.
Norādiet, lūdzu, adreses sākumu secībā ciems, pagasts, novads, pilsēta. Ievadot pirmos trīs burtus, Jums tiks parādīts saraksts ar pieejamajām adresēm.
Norādiet, lūdzu, ielas nosaukumu, ja lauks ir aktīvs. Ievadot pirmos trīs burtus, Jums tiks parādīts saraksts ar pieejamo ielu nosaukumiem.
Norādiet, lūdzu, māju nosaukumu/numuru, korpusa numuru, dzīvokļa numuru un pasta indeksu.
Apdrošināmā īpašuma adrese
Apdrošinājuma ņēmējs ir persona, kas noformē apdrošināšanas polisi un veic apdrošināšanas prēmijas maksājumu.
Ja Jūs objekta raksturojums atšķiras no piedāvātā, lūdzu sazinieties ar mums.
Lūdzu īsi aprakstiet, kāds bija zaudējumu cēlonis un nodarītie bojājumi.
Polise var sākt darboties ne ātrāk kā 2 dienas no tās noslēgšanas brīža
Kustamais īpašums Apdrošinājuma summa
mēbeles 25%
elektropreces 20%
sadzīves tehnika 20%
apģērbi, apavi 15%
telpu iekārtojuma priekšmeti 10%
cita manta 10%
Izmantojiet InterRisk veselības apdrošināšanas kartes numuru, lai saņemtu īpašu atlaidi. Atlaide attiecas tikai uz tām kartēm, kas ir spēkā no 01.08.2017